13 sierpnia 2019

Użytkownik

 

Jeżeli jesteś instruktorem, możesz uzyskać dostęp do forum instruktorskiego, w tym celu dokonaj standardowej rejestracji (link powyżej) i poproś administratora strony o przyznanie Ci dostępu do forum.

Dostęp do forum został ograniczony tylko dla instruktorów ZHR.
Jeżeli jesteś instruktorem i chcesz uzyskać dostęp do forum musisz wykonać dwie rzeczy:
– zarejestruj się na naszej stronie [zakładka Użytkownik] (to trwa tylko chwilę),
– poproś dowolnego admina o przyznanie Ci uprawnień “współpracownika” (postaramy się zrobić to w ciagu maksymalnie kilku dni), dzięki temu będziesz mógł samodzielnie poruszać się po forum i zakładać nowe tematy.

Głównym celem naszego forum jest udostępnienie instruktorom miejsca, w którym mogliby w prosty sposób dzielić się swoimi umiejętnościami. Forum jest miejscem poufnym, do którego dostęp posiadają tylko zatwierdzone osoby. Choć w ostatnich latach Facebook stał się bardzo skutecznym miejscem do wymiany myśli, jednak sprawy poruszane na Facebooku, zdają się szybko gubić w tłumie i wartościowych materiałów nie sposób później drugi raz odszukać. Nasze forum ma zatem z założenia być miejscem do dzielenia się już wypracowanymi materiałami i konkretnymi pomysłami na harcerską pracę. Choć pewnie nie będzie tu tak wielu postów, jak np. na Facebooku, to jednak liczymy na ich jakość i ponadczasowość.

Jeżeli w swojej jednostce w ostatnich latach zorganizowałeś jakąś super-fantastyczną akcję, którą można by przeprowadzić również gdzie indziej, lub masz wiele konkretnych pomysłów i propozycji na to jak usprawnić coś w naszej organizacji, a może chcesz podzielić się jakąś publikacją wypracowaną w próbie na stopień, to nasze forum jest najlepszym miejsce dla Ciebie.

Na forum można załączać pliki poniżej 10 MB, mogą to być praktycznie dowolne wypracowane przez Ciebie dokumenty.
W celu zwiększenia zasięgu forum, warto dany temat opublikować na Facebooku w grupie instruktorów ZHR.
Jeżeli chcesz subskrybować nasze forum, czyli otrzymywać maile, gdy pojawią się nowe tematy, naciśnij „subskrybuj nowe tematy” w menu głównym naszego forum.
Jeżeli chcesz subskrybować dany temat, czyli otrzymywać maile, gdy pojawią się nowe posty, naciśnij „subskrybuj nowe posty” w zakładce danego tematu.